Sídlo firmy

Sídlo kosmetického salonu na Kladně
Mapa sídla

Jdeme s dobou

  • Prodlužování řas - semipermanentní mascara
  • Dr. Belter
  • Galvanická žehlička
  • Mary Kay
  • Mako Butterfly

Video ukázka

Video ukázka

Novinky

Vyzkoušejte

Vyzkoušejte v tomto obchodě

Podpora pojištění

Rychlý kontakt

DomůPetra Viktorie Viktorová
Italská 2365
272 01 Kladno - Kročehlavy
mobil722 688 308 
email viktorieviktorova@gmail.com 
vcf vizitka Stáhnout VCF

Facebook

          Amaryllis - zdraví, krása, vitalita           Renlive

Moderní technologie na omlazení

Verze pro tiskVerze pro tiskPoslat dálePoslat dálePDF verzePDF verze
AgeLOC™ Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II     Speciálně vyvinutý přístroj ageLOC™ Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II vám společně s každodenní péčí o pleť ageLOC™ Transformation dává sílu si udržet mladý vzhled pleti tím, že bojuje proti stárnutí přímo u jeho zdroje. Současný výzkum prokázal, že ageLOC™ Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II zesiluje viditelné účinky ageLOC™ Future Serum v průměru o 80%.
 
     Přístroj ageLOC™ Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II je malý, chytrý a mocný a využívá patentový samonastavitelný proud a výměnné nástavce na obličej, pokožku hlavy a tělo. Tento systém, spolu se speciálně vytvořenými ošetřujícími produkty společnosti Nu Skin®, dodává pleti až pětkrát více klíčových anti-ageingových složek ageLOC™ než původní přístroj.
 
Verze pro tiskVerze pro tiskPoslat dálePoslat dálePDF verzePDF verze
Přístroj, gel a nástavceOmlaďte svou pleť díky Nu Skin GALVANIC SPA SYSTEM™ FACIAL GELS s ageLOC™
 
Vědecký tým společnosti Nu Skin® vyvinul nový nástavec na obličej ageLOC™ Face Conductor a program ošetření. Ve srovnání s předchozími verzemi je tato mocná kombinace vytvořena tak, aby pleti dodávala až pětkrát více složek ageLOC™, pokud se bude používat společně s pleťovými gely Nu Skin Galvanic Spa System™ Facial Gels s ageLOC™. Co to pro vás znamená? Pleť mladšího vzhledu dnes i v budoucnosti.
 
  •  Před-ošetřující gel váže nečistoty; vyhlazuje a uvolňuje póry a umožňuje jim dýchat; rozpouští a zkapalňuje přebytečnou mastnotu na obličeji.
  •  Ošetřující gel odstraňuje nečistoty, s nimiž bojovala před-ošetřující fáze, a dodává pleti technologii ageLOC™, která se zaměřuje na základní zdroje stárnutí, a tím uchovává mladý vzhled pleti a minimalizuje stárnoucí vzhled.